Sunday, 4 September 2016

Multifunkčná Komoda / Multifunctional Sideboard / Backstage photos & moreSom veľmi rád, že môžem prezentovať jeden zaujímavý projekt multifunkčnej komody mladého architekta Petra Fritscha (www.createspace.sk), momentálne pôsobiaceho vo Viedni. Oslovil ma, či by som bol ochotný spolupracovať na prezentácií produktu a spraviť fotografie spolu s videom. Nápad ma veľmi zaujal a tak som priložil ruku ku dielu aj ja. K dispozícií boli zaujímavé priestory obrovského penthausu v 2. okrsku vo Viedni s perfektným výhľadom zo strechy na každú svetovú stranu. Ideálne na odprezentovanie zaujímavého projektu akým je multifunkčná komoda.

Video multifunkčnej komody si môžete pozrieť tu:Viac detailov a informácií o multifunkčnej komode nájdete na tomto odkaze:
http://www.createspace.sk/produkty

dizajn: Ing.arch Peter Fritsch, BSc. Silvia Mládenková
foto a kamera: Jarolím Žáček
stolár: Peter Toma
kovové časti: Elox Trade s.r.o.
laná: Žilmont s.r.o.
video strih: Miroslava Kašubová
priestory: Avantgrade properties

A teraz niečo z backstage :)

Ako som spomínal, fotilo sa v obrovskom penthause odkiaľ bol nádherný výhľad na Viedeň a preto som neodolal a spravil som aj nejaké fotky a panorámy zo strechy (kliknite na foto pre zobrazenie väčšej verzie):
A ešte niečo z interiéru, ako napríklad sauna s výhľadom na Viedeň:


Nuž a nakoniec aj nejaké fotky nášho teamu. Peter Fritsch, Silvia Mládenková, Miroslava Kašubová, Rastislav Kica a Jarolím Žáček.
Neodolal som a cvakol som sa tiež :)

No comments: