Sunday, 10 January 2016

My new web page www.jarolim.sk

Finally after long time I managed to create a new web site which is currently almost complete. I still browse through my photo archive also from my travels and vacations, for example Japan from year 2012. Please take a look at http://www.jarolim.sk and I would like your comments and feedback. I wanted to have all information in one place (YT videos, links to my blog, instagram, etc.) especially in section Cestovanie / Travel. I also managed to increase the quality so in most cases you will find FULL HD photos. I am still adding new photos and I would appreciate if you could share this page if you like it! Thanks! :)
My old page www.stgyro.sk will be still active and you can decide which version you would like to see, but I set autoforward to my new page within 5 seconds.


Tak po dlhej dobe som mal konečne čas na novú webovú stránku a už je skoro hotová. Prehrabávam archív fotiek aj z dovoleniek a ciest, napríklad Japonsko 2012 :) ktoré už čoskoro pridám aj na stránku. Pozrite http://www.jarolim.sk a budem rád ak mi dáte vedieť pripomienky prípadne rady na zlepšenie. Snažil som sa mať všetky informácie na jednom mieste (videá z youtube, odkazy na blog, instagram, atd.) hlavne v časti Cestovanie / Travel. Dal som si záležať aj na kvalite fotiek kde som pridal vo väčšine prípadov FULL HD rozlíšenia. Takže budem veľmi rád ak si ju pozriete a som zvedavý na názor! Fotky stále priebežne dopĺňam. A samozrejme zdieľajte ďalej! Ďakujem. :)
Moja stará stránka www.stgyro.sk bude stále aktívna a môžete sa rozhodnúť ktorú verziu si pozriete. Nastavil som však presmerovanie na novú stránku s limitom 5 sekúnd.
Finally after long time I managed to create a new web site which is currently almost complete. I still browse through my...
Posted by Jarolím Žáček Photographer on Sunday, 10 January 2016

No comments: